Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 10x15cm-es méretben otthon...

10x15cm-es méretben otthon nyomtatva a fotót, mennyibe kerülne kb. egy kép? Fotópapír 15ft körül van/db azt tudom, de festékből mennyi fogyna?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a leggazdaságosabb mód, szerintem nem érné meg hosszútávon
2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Golan Trevize ***** válasza:

Én úgy számoltam, hogy otthon 80-100 Ft/db ár alatt nem lehet fényképet nyomtatni.

Pedig én is nagyon szerettem volna egy fotónyomtatót...

2012. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem a fotónyomdákat, előhívókat. Ők 45-50-60ft/kép áron dolgoznak. Én egyébként eredetileg analóg géppel (slr) gondoltam fotózni és scannerel digitalizálni majd nyomtatni... de ha ilyen sok akkor tényleg nem biztos hogy megéri csak hobbi célra. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. aug. 8. 15:21
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:

Ők más géppel/nyersanyaggal dolgoznak.


Egy otthoni nyomtatóval is kb 10× annyiba kerül a nyomtatás, mint egy nagyteljesítmményű irodaival...

2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én itthon 5 ft/db árú 10x15-ös fotópapírral dolgozom, és tintasugaras nyomtatóval, amihez 3500 forintért tudok venni 4*100 ml tintát így kevesebb mint 6 forintba jön ki egy fénykép....
2014. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!