Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » érdemes laptopnál a 2-3 évre...

érdemes laptopnál a 2-3 évre szoló garanciát kibővíteni 4-5 évre + 25 ezerért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
120 ezer alatti kategoriánál
2012. aug. 8. 12:28
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem ismertebb márka akkor igen
2012. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb akkor már 25ezerel többért venni egy 3 év garanciásat

mivel a 120 alatiak 4-5 évben amugy is valami furcsaságot produkálnak általában még egy 145 körüli ritkában szokot vagyis 4-5 évig hibanélkül is kibirja

persze teljesen és állandóan rendeltetés szerü használat melet, mindent betartva és évente belülröl kitakarítva (szervizel akár)

akkura meg 1 év gari van mivel azt évente cserélni kell kb.

hát döntsd el te veszel egy alsókategóriás lapţopot jóval drágábban de talán 1-2 év vel tovább ingyen javítást kapsz ha probléma van de ezt típus és szerencse kérdése nem minden hibásodik meg

vagy veszel egy drágább jobb laptopot netán még strababirósabat is bussines (üzleti) kategóriából ami 3 év garis az is elég sok idö

igazából 3 év után ugyis lecseréled ha komolyabb dolgokra is használnád

...

???:) nem tudom én te neked kell eldönteni én olyant vennék ami nagyon tartós és sok év garis és erös hareverü is:) vanak ilyenek hát igen szerencse is kell

(meg aztán sokszor a garancia alól kibujnak a gyártók... )

2012. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm lehet hogy tényleg az lenne a legjobb amit az utolsó irt venni egy pl 3 év garis dell-t vagy hasonlot amire 3 év a gari és 3 évenként cserélgetni
2012. aug. 8. 13:42
 5/5 A kérdező kommentje:
csak nem tudom anyagilag így menyire éri meg? mert végül is csak nettezésre kell és asztali gépeim gond nélkül bírták 5 évig utána cserélgettem le őket ezért gondoltam hogy 5 évre tervezek a laptoppal is de gondolom azért többért lehet eladni egy 3 éves laptopot mint egy 5 évest úgy hogy talán nem számottevő a pénz veszteség
2012. aug. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!