Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben kell feltölt...

Milyen sorrendben kell feltölteni a drivereket windows telepítése után?

Figyelt kérdés

Ebbe a gépbe: [link]

és ha letöltöttem a win7-et akkor hogy lehet megnézni, hogy eredeti-e?



2012. aug. 8. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Általában szabadon választott. Én a hálózat; grafika; hang; egyéb perifériák sorrendet szoktam követni.
2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tök mindegy a sorrend
2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Ha letöltött verzió, akkor minek akarod megnézni? Látatlanba tudja mindenki, hogy nem!

Amúgy 400W kevés!

2012. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindegy a sorrend, de általában én is az első sorrendjét szoktam követni, a 400W pedig rohadtul nem kevés, mert jó minőségű a táp.
2012. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés a 400W. Ha összeadod a hardverek maximális fogyasztását magad is látni fogod.
2012. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És ha egy torrent oldalról letöltök egy win7 ultimate-t, akkor azt megtudom nézni, hogy eredeti-e? Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 8. 15:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Bárhonnan töltesz le Windows 7-et, az vagy próbaverzió, már ha van még olyan, vagy illegális másolat (tehát NEM eredet) lesz.
2012. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amit az internetről töltesz le az egyik sem eredeti!


A driver telepítésnél előszőr telepítsd a chipset drivert, utána a többi szabadon választott.


Win7 sok mindent maga is felismer és telepít, itt már tényleg rád van bízva hogy feltelepíted-e a gyári drivereket, vagy hagyod amit a Win felpakolt.

2012. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De nekem azt mondták, hogy meglehet csinálni, hogy eredetiként működjön.
2012. aug. 8. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól mondták.
2012. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!