Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Everest megbízható?

ZoliHUN21 kérdése:

Everest megbízható?

Figyelt kérdés

Hány fokos lehet a CPU-m? egyszerre 4 programmal is mértem de nem tudom eldönteni hogy hány fokos lehet. cm evo tx3-al hűtőm. és azóta az everest nem mutat 50'C-nál kisebb értéket. Míg a gyárival mutatott 39'C-is.

Jéték közben: [link]

Játék után 5-10percel: [link]



2012. aug. 9. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

2. link rossz

.

de most akor mi van?

automatikus fordulatszám szabályozáson van?

mert lehet ugy van tervezve hogy halk maradjon inkább minthogy jobban hütsön hisz 50 fok még nem sok terhelten

2012. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyem tápegységed van pontosan? márka, típus?

mivel elégé eltéröek a feszültség értékek

milyen prociról van szó fx8?

tuningoltad is?

2012. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hi, AMD FX-8120, nincs tuningolva,automatikus a fordulat, a táp meg egy CHIEFTEC 650.

a 2. kép [link]

2012. aug. 9. 14:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehermentesen az everest 52’C-ot mutat, játék közben 20-30perc után már 70’C-főlé megy a hőmérséklet és nem hallom hogy a ventilátor gyorsabban menne.
2012. aug. 9. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:

az nem jó akkor vagy rosszul kötöted be a ventilátort vagy valami hibás alaplap vagy a venti

mást én nemtudok: garancia, szerviz


BIOS ban azért nézd meg hogy semmi ne legyen passive paszivon se windowsban

2012. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!