Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu windows mellé? (Windows...

Ubuntu windows mellé? (Windowsra. )

Figyelt kérdés

Sziasztok, valaki tud egy érthető leírás arról, hogy hogyan kell windowsra ubuntut telepíteni? Ezt úgy értem, mintha egy program lenne a ubuntu- PL.: egy virtualbox-al megoldott telepítés...

Ha valaki tud ilyen leírást, lehetőleg magyart, vagy saját maga el tudja magyarázni, az kérem legyenszíves és segítsen...



2012. aug. 10. 09:35
 1/7 Hazardteam ***** válasza:
Hát.. Én ugyan iszonyúan rühellem a linuxot, de azért leírom, bár nincs sok mindent írni: A legtöbb Ubul telepítő cd-kén, DVD-jén találsz egy kis fájlt, asszem az a neve, hogy "Wubi.exe" azt elindítod, kijön egy ablak, ahol beállítod hová települjön, mi legyen a neved, jelszavad stb és felmásolgatja, amiket akar. Újraindul és befejezi, aztán beleteszi a windows boot listájába és a le-föl nyilakkal tudod kiválasztani gép bekapcsolást követően onnantól, hogy melyik rendszer induljon.
2012. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ki akarod próbálni, használj live cd-t, egyszerűbb, mint virtualbox-al szarakodni.
2012. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hazardteam ***** válasza:

Önmagában is letöltheted a progit:

[link]

Ha elindítod ez még az ubul telepítőjét is letölti neked mielőtt telepítené.

2012. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hazardteam ***** válasza:
ja bocs, ez kimaradt. Nagyjából ÍGY: [link] néz ki az egész metódus. Ha pedig úgy döntesz később, hogy nem köll az ubul, egyszerűen törölteted a windows-al a programok eltávolításánál a vezérlőpultban.
2012. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hazardteam erre gondoltam! De ennek nincs valami magyar telepítője?
2012. aug. 10. 09:49
 6/7 Hazardteam ***** válasza:
Nekem magyarul írkálta a hülyeségeit, gondolom neked is úgy fogja, ha érzékeli milyen nyelvű windowson fut.
2012. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megy a pacsi.. :)
2012. aug. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!