Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik blog szerkesztőt...

S@jtfül kérdése:

Melyik blog szerkesztőt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy nagyon sok mindent tudj beállítani pl. a design-ál. Van esetleg ilyen?

2012. aug. 10. 13:15
 1/2 anonim válasza:
szia! Attól függ mi a célod a bloggal. Van a blogspot, ami designilag sajnos nem a legjobb, ugyanis nem tudsz annyira saját stílust felrakni, hanem csak sablonokat. Viszont blogolni ott a legkönnyebb.:) Van a g-portál. Én ott is voltam. Ott sokkal több mindent tudsz csinálni. Csak sajnos az fizetős (de 300-400 ft-ért már örökre megveheted). Viszont ha nagyon sok mindent akarsz 'beállítani a designál' ajánlom neked a html-t. De ha még soha nem volt blogod, és nem szerkesztettél weboldalt, ezt nem ajánlom neked, mert nagyon bonyolult lenne. Pedig ott tudod a legjobban kialakítani saját stílusod. (én is html-ezek). Meg ugye van a php, ahol wordpressel működik az oldal. Azt viszont nagyon nehéz megtanulni. Én próbáltam, de még nekem is bonyolult.:S Ott van egy saját szerkesztői felületed is, és ott tudsz a legeslegtöbb mindent csinálni. Szóval ha kezdő vagy ajánlom neked a blogspot.com-ot illetve a gportal.hu-t. :) Remélem segíthettem.
2012. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. aug. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!