Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg akarok tanulni összrakni...

Meg akarok tanulni összrakni egy gépet. Nem tudok egy olyan oldalt, ahol ez le van írva, úgy, hogy egy 14 éves megértse?

Figyelt kérdés
Ha RAM-ot vagy vidi kártyát akarok cserélni, akkor tudni, akarom, hogy mit hova kell tenni, mert nem akarok érte 4-5 ezer Ft-t fizetni.

2012. aug. 10. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedj szét egyet. Nem viccből mondom.
2012. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz, kapj szét egy régit, jegyezd meg mi hol volt és tedd ugyan oda vissza, majd próbáld bekapcsolni.


Igazából mindennek megvan kb a helye, máshova nagyon nem tudod beerőltetni.

2012. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy youtube videóból, én onnan tanultam meg gépet összerakni, és 13 évesen sikerült is.
2012. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 15 és 12 éves koromban kezdek el érdeklődni a számítógépek először ahova jártam oldalak az a hardver-teszt.hu volt prohardver.hu ezután ottan láttam mi hogyan néz ki mi mivel kompatibilis ezután szétszedtem a gépem összeraktam szép lassan fejlesztgettem megtanultam rendszert telepíteni meg minden ilyent megtanultam most már azért elég jól értek hozzájuk. és igaz ,hogy ezzel sok pénzt lehet spórolni mert nem kell mindig szerelőhöz vinni ha valami nem jó.

http://www.youtube.com/watch?v=onc4W78laYY

2012. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom,bocsi :/
2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megy a zöld :)
2012. aug. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!