Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes netbookot venni? A...

Érdemes netbookot venni? A kis képernyő nem vesz le az élvezeti értékéből?

Figyelt kérdés
Főleg szövegszerkesztésre, netezésre, filmnézésre használnám, semmi komolyabb program nem kell. Nem bánom meg később? Külső dvd-t vennék hozzá
2009. júl. 21. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon megbántam.A kis képernyő rossz,sosem fogom megszokni.Szinte egyetlen oldalt se tudok rajta megnézni,görgetés nélkül.Vagy az egyik oldala hiányzik a lapnak,vagy az alja,ááá !Legközelebb ha gépet veszek csakis az A4-es lap mérete körüliek közül választanék.
2009. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Én is pont ettől félek. De a felbontása jó, szóval elvileg látszania kéne. Sajnos nem vagyok egy számtech guru, ezért kérdem
2009. júl. 21. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Bnőmnek lap top ja van és én is használom néha de semmi bajom nincs vele meg bnőmnek se! nem is kicsi a képernyője!
2009. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A netbook az a mini laptop, és igenis kicsi a képernyője
2009. júl. 21. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez-az...lehet, hogy megbánod később...te írtad!

Hallgass a megérzésedre...:)

2009. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jaaa bocsika notebookot olvastam :S Netbookról meg még nem hallottam :D De most utána nézek:)
2009. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát szerintem filmnézésre mondjuk alkalmatlan, ha neked a nagy képernyő a lényeg, a felbontással mondjuk nem hiszem, hogy baj van, hacsak nem HD filmet nézel, mert a TV-nek is kb. olyan a felbontása mint a netbooknak. Ha pedig görgő kell, akkor csatlakoztass egeret, és máris van.
2009. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem szöbegszerkesztésre, netezésre megfelel (nekem is netbookom van, és én nem bántam meg).

10.30-as voltam

Bár szerintem, ezt a kérdést már letudtad, de nem baj.

2009. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azóta már megvettem, és nagyon elégedett vagyok vele :D
2009. nov. 30. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Éss milyet vettél éés menyiért?

én is szeretnék venni egyet.

2010. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!