Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ipon-tól csak interneten...

Az ipon-tól csak interneten lehet gépet rendelni, vagy lehet menni az üzletbe és ott helyben? (Én állítanám össze a gépet)

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit akarsz rendelni pontosan, akkor biztosan lehet helyben is, de szerintem sokkal egyszerűbb a webáruházban megrendelni, és nem szállításra kéred, hanem bemész érte.
2012. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Jobban szeretném személyesen,ezért holnap bemegyek és megmondom,hogy milyen kell.Leírtam mindent,tehát akkor ott össze is tudnánk tenni aznap?

2012. aug. 12. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát aznap max csak akkor tudják összerakni ha kevés a munkájuk neg van is olyan cuccuk raktáron. De am 3 napon belül kész van az tuti
2012. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma e-mail-ben megrendeltem tőlük a gépet és holnap 14.00-kor lehet menni érte.Jó gyorsak :D
2012. aug. 13. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még gyorsabbak voltak mert reggel 9 körül megrendeltem és délután 2-kor már hívtak hogy mehetek érte! :D
2012. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!