Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha felrakok egy win7-et az...

Ha felrakok egy win7-et az általában használatos programokkal (office, firefox, visual studio, ilyesmik) és az egész rendszerről csinálok egy biztonsági mentést, akkor azt más konfigurációra is feltelepíthetem?

Figyelt kérdés

Van egy lenovo és egy acer laptopom. Elég kényelmes lenne, ha nem kellene mindig kattintgatni meg a gép mellett állni, amíg feltelepül minden. Az érdekelne, hogy meg lehet oldani egy közös rendszerrel az egészet, vagy mindkét gépnek külön-külön kell megcsinálni?


Esetleg ha meg is tudnám oldani egy közös rendszerrel, amit mindkettőre felrakok, akkor lehet belőle valamilyen teljesítménybeli csökkenés vagy kellemetlenség, ha a rendszer működőképes lenne?


Nem próbáltam még ilyet, ma ismertem meg ezt a funkcióját a windowsnak, de mindenképpen ki szeretném használni időnyerés céljából


2012. aug. 13. 00:37
 1/1 slakat ***** válasza:
100%
Miután két különböző gépről van szó, ezért a driverek is különbözőek. Ebből kifolyólag akkor sem lesz egyforma a rendszer, ha ugyan azt az Op. rendszert használod mindkét gépen. Tehát röviden a válasz: nem, nem lehet megúszni a dolgot.
2012. aug. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!