Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wowozok és fel szeretnék...

Wowozok és fel szeretnék venni egy játékmeneted meg is próbáltam HyperCam 2-vel, de amikor vége lett a videónak megnéztem és nem a wowozást vette fel hanem az asztalt. Melyik képernyőfelvevő programmal tudom felvenni a WoWozást?

Figyelt kérdés
melyik képernyőfelvevő programmal tudom felvenni a WoWozást???

2012. aug. 13. 10:15
 1/10 Csiß ***** válasza:
Bandicam.Demo verzió 10 percet vesz fel és tesz egy bandicam logot a video tetejére.De ha megnézed ezt a videót lehet nem teszi oda a logot ;) http://www.youtube.com/watch?v=eh2ub5ccYbg
2012. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fraps
2012. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csiß ***** válasza:
Fraps több erőforrást eszik,túl nagy méretben vesz fel,és darabolja a felvett videókat 3,9 Gb-ra.Szerintem neméri meg szenvedni vele.
2012. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Fraps több erőforrást eszik,túl nagy méretben vesz fel"


Pont hogy keveset eszik. Az terheli a gépet jobban, amelyik kis fájlokat csinál...

2012. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Csiß ***** válasza:
Kipróbáltad mind a kettő progit? Nekem nagyon az jön le a szavaidbol hogy nem :)
2012. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. De ha az egyik közben még konvertálja is a videót, akkor az egyértelműen "többet eszik", mert a logika is ezt diktálja...
2012. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csiß ***** válasza:
Nyilván nem konvertál közben lol xD Szép is lenne.Próbáld ki majd meglátod.
2012. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ránéztem a BandiCam honlapjára. Letöltöttem és feltettem a progit. Kimeneti formátumok:


MPEG 1 - ez ugye erősen konvertálás szagú, erről nincs mit írni...

Motion MPEG - "A Motion JPEG (más néven: M-JPEG) egy videó fájlformátum, amely a JPEG tömörítő algoritmus által kódolt különálló képek sorozatából tevődik össze. A leggyakoribb videotömörítő algoritmusokkal szemben, itt minden képkocka önmagában egy-egy kép, ezért a felvétel „mozgalmassága” nem befolyásolja a képminőséget. A Motion JPEG formátumot gyakran alkalmazzák videó DJ-k és multimédia művészek."

- Azt hiszem ez még nagyobb munka, mivel JPEG képeket ment el másodpercenként legalább 24-et, ez sem kis meló, olvass utána...

XVID - Ugye nem kell magyaráznom, hogy konvertálás történik ezerrel...

YU12 - Ez a QuickTime kodekje. És ha kodek akkor dobja magát, hogy konvertál vele...

RGB24 - EZ AZ EGY AMI NEM KONVERTÁL. Viszont akkor nagy lesz a méret!!


Ezekből is látszik, hogy igen is konvertálás történik és attól kicsi a fájlméret, ergo igénybeveszi a procit, ha meg nem konvertál (RGB24) akkor meg nagy lesz a fájlméret, de ezt a FRAPS is tudja. Kérdés??

2012. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a frapsot letöltöttem és egy regisztrálatlan verzióját szedtem le, töröltem leszedtem piratebayrol a fraps regisztrált verzióját és azt sem tudom h hol kell elkezdeni a felvételt
2012. aug. 15. 21:14
 10/10 A kérdező kommentje:

légyszi nekem csak azt írjátok le hogy melyik programmal lehet felvenni úgy hogy nem villog közbe a Warcraft.

a fraps meg a hypercam nem lesz jó :S

2012. aug. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!