Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miről írnak a link alatti...

Miről írnak a link alatti szövegben?

Figyelt kérdés

[link]


angolul van a szöveg sajnos nem értek belőle egy szót se.hálás lennék ha valaki leírná magyarul vagy a megoldás is elég,sajnos nekem is ez a gondom van



2012. aug. 13. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
létszives valaki lefóditaná nekem a megoldás kell nekem létsszives
2012. aug. 13. 20:41
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

ez már segíteni fog.

2012. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ez jött ki:Ez egy XP probléma. Nekem volt ezem szintén és a megoldásomnak kapnia kellett egy szabad haszonhívott StartupDelayert és 10 másodperc által el kellett halasztania a Comodo Gui rakodását. Még akkor is, ha az ikon nem mutatkozik indításnál, meg tudsz nyugodni dupla kattintás az asztali ikon odaérni a konfigurációopciókhoz. Miután miközben az asztalra kattint, a tálcaikon szintén meg fog jelenni és maradni fog amíg a következő újratöltés. Egy másik opciónak ki kell költöznie az -h a nyilvántartás végén kapcsol indításbelépés Comodónak. Az -h irhát képvisel és ha azt eltávolítják, a Comodo GUI képernyő jönni fog fent indításnál, ami így biztosítja azt, a tálcaikon szintén meg fog jelenni.


Az egyetlen probléma használó a StartupDelayer hasznosság van (ahogy megtudtam) az neked arról kell meggyőződnöd, hogy ez bármelyik letelepített vagy az, hogy ez irányítás CIS fölött előtted el van zárva kísérlet letelepítésbe CIS. Ha ez még mindig aktív, CIS letelepítéseljárása nem teljes helyesen és neked kézzel el kell távolítanod majd néhány dolgot.


Ez nem csak egy Windows XP probléma, ez szintén vagyis egy valahol levő változás CISben miközben elindítja a XP működési hibát. A problémám csak a tálcaikonnal, ami nem jelenik meg, v4 kibocsátásával kezdődött és jelen nem volt az előző verziók közül semelyikben. Azt gyanítom, hogy a homokládaelem bemutatása valahogy felelős, mióta az határozottan megváltoztatná CIS loadup*eljárását és a 3.xxxx verziókból való egyetlen legnagyobb átváltozás. ez még jobban össze zavart

2012. aug. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!