Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell távolról egymással...

Hogyan kell távolról egymással játszani 2 vagy több gépen a Star Wars Battlefront-tal?

Figyelt kérdés

BF1 illletve BF 2 esetében?

Mostanában szereztük meg és nagyon szeretnénk a kisfiammal együtt játszani. Megvan ugyanaz a verzió. Pl Battlefront 1-et nézzük. Próbáltuk azt, hogy multiplayer, direct connection, egyik-nél "Create", a másiknál "Join", beírtuk a másik IP-címét, jelszót, de valahogy nem sikerült megtalálni egymást! Vagy az internet connection-t kellene választani? Még aszem local van, de az biztos nem. Ő debrecenben van, én pesten!


De szerintem menne központi szerver nélkül igaz???


2009. júl. 21. 22:31
 1/6 aTeE ***** válasza:

Hamachival próbáltad ?


[link]

2009. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Internet connection, és ugyanarra a szerverre kel menni, ezt E-maikban vagy telefonon meglehet beszélni vagy MSN-en. Pl. =multiplayer/internet/és akkor be kell jönniük a futó szervereknek.
2009. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, még próbálkozni fogunk!


Közben skype-on kapcsolatban szoktunk lenni, beszélni, elég ügyes kis srác, de még csak 8 éves, amúgy keni-vágja a gépet, de azért 1-2 dolgot ő nem tud magától megcsinálni.

Miután egyszer megmutattam neki, akkor már tud.

Ja, telefonutasítások alapján magától megkereste, meg letöltötte torrentről a programot.. :)


Ez a hamachi is jó ötlet, ha lehet, akkor lekerülném a szerverek használatát és ezzel a jól értem emulálni lehet, hogy egy helyi hálózaton vagyunk?

2009. júl. 21. 23:19
 4/6 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés. A Skype is működik tulképpen, esetleg annál tudtok JOBB, BEVÁLTABB, egyszerűbb beszélgetős programot játékokhoz?


És akkor legalább nem csörögnének ránk közben mindenféle rokonok, barátok!

2009. júl. 21. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
MSN-en is van beszélgetési lehetőség. És azt hiszem ha rejtve vagytok mások nem látnak, és nem zavarhatnak.
2009. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mi próbálunk játszani hamachival..de nem látjuk egymást:S ez miért van?
2010. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!