Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Becsapás vagy netán igaz?...

Becsapás vagy netán igaz? Írtam az nCore Hungary címre hogy szeretnék regisztrálni az oldalukra és írták hogy rendben fizessek be 2500ft. És hogy ez az eredeti oldal nehogy bedőljek más oldalaknak.

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ncore folyamatosan jelzi mindenhol, hogy ahol fizetni kell, az biztos nem az ő oldaluk, mert ingyenes. Ne fizess semmiért, mert az egy átverés, amit írsz.
2012. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :( Elkeserítő hogy ide nem lehet bejutni.Van ötlete valakinek hogy lehetne regisztrálni?Mert itt olvasok dolgokat de nem értem hogy milyen oldalakon tudom felküzdeni magam.
2012. aug. 15. 09:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt a levelet kaptam:

Helló!


Köszönjük megtisztelő érdeklődésedet az nCore meghívókkal kapcsolatosan.


nCore meghívót a legjobb áron, mindössze 2500 Ft-ért tudunk küldeni, ami egyszeri díj, soha többé, semmiért nem kell fizetned, és meghívónk az eredeti nCore oldalra szól, nem pedig ócska, silány, klón oldalakra.


Megbízhatóságunkat igazolják azok a tények, hogy Magyarország legnagyobb torrentes fórumán, a Torrent FAN-on hirdetjük magunkat, felhasználónevünk megbízható státusszal van megjelölve, egyedüliként az oldalon. Ne higgy a kamu oldalakon terjedő SMS regisztrációknak, mert egytől egyig silány, klón nCore oldalakra szólnak, amiken néhány gyenge film fel van töltve, és ennyi. Mi nem ma kezdtünk meghívókkal foglalkozni, ha ide kattintasz és elolvasod a pirosan szedett szövegek alatti részt, valamint böngészel a fórumon, azt is látod, hogy egyetlen rossz vélemény sincs rólunk, senki sem szid minket, mert lenyúltuk volna! Bennünk maximálisan megbízhatsz! Valamint ha megtekinted több, mint 12.000 taggal rendelkező Facebook oldalunkat ide kattintva, itt is láthatod, hogy milyen régóta jelen vagyunk.


Amennyiben érdekel, várjuk válaszod. Fizetni lehetséges banki átutalással, PayPal-lal, simán csak bankkártyával, vagy ha nincs bankszámlád, akkor személyesen, úgy, hogy besétálsz egy OTP Bankba, s ott befizeted részünkre a meghívó árát anélkül, hogy bankszámlára lenne szükséged. Ennek a fizetési megoldásnak sincsen semmilyen egyéb díja. Külföldről is tudsz fizetni simán, bankkártyával vagy PayPal-lal. Kérlek, írd meg, miképpen szeretnél fizetni, ha kérsz nCore meghívót! További kérdéseid lennének a fentiekkel kapcsolatosan? Kérdezz bátran, bármit, örömmel válaszolunk minden kérdésedre, akár az nCore-ral kapcsolatosan is!


Üdvözlettel:

nCore Hungary

2012. aug. 15. 09:06
 4/7 slakat ***** válasza:

Próbálkozz itt:

[link]

2012. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az eredeti oldal :(
2012. aug. 15. 10:04
 6/7 slakat ***** válasza:
Amit adtam, az egy blog, amit az ncore staff üzemeltet. Ott van az elérhetőségük. Küldjél levelet nekik és megmondják, hogy juthatsz be.
2012. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem köszi megpróbálom
2012. aug. 15. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!