Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy lassabban...

Mit tehetnék hogy lassabban merüljön a telefonom?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy a telefonom nagyon gyorsan lemerül.Átlagban olyan 2-3 x töltöm egy nap.

Egy Iphone 3GS készülékről van szó.

A hétvégén elutazunk Bp-re és nem lesz gépezési lehetőségem tehát egész nap telefonon kell lebonyolítanom a beszélgetéseimet.

Tudom hogy az ilyen telefonok hamar merülnek illetve az egész napos használat nem az erősségük de hát ha van valami amivel tudnám lassítani ezt a merülés dolgot.

Gondoltam ilyenre hogy pl leveszem a fényerősséget teljesen.Ettől állítólag lassabban merül.Ilyen tippekre lennék még kíváncsi ha van.

köszönöm előre.



2012. aug. 16. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet kapni valamelyik telefonos boltba ugynevezett akku freshet ami nem tudom pontosan hany10%-al noveli az akku toltottseget. de en a helyedbe vennek egy pot akkut:)
2012. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-fényerő minimumra

-leszedsz egy taskkillert (keress rá az iPhone-os appizében), beállítod autokillre, az autokill időközét pedig a lehető leggyakoribbra, és azon túl is, ha akár csak egy kisebb lassulást tapasztalsz, használd, lődd ki az alkalmazásokat

-kikapcsolod a 3G-t, csak akkor menjen, ha muszáj

-WiFi is csak ha muszáj

-beállítod, hogy csak GSM-et használjon, minden más (GPRS, 3G, stb) kikapcsolva

-ha csak teheted tartsd repülőgépes üzemmódban (nem hívhat senki)

-vegyél pótakksit és/vagy napelemes töltőt (nem kell napon lennie, beépített aksis)

2012. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!