Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ez ellen?

Üveges kérdése:

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogyha instalálok vagy update-elek valamit és közben netezek (néha neteznem sem kell) vagy egyszerre sok programot futtatok vagy egyszerűen csak uninstalálok pár dolgot egymás után a gép egy idő után felmondja a szolgálatot minden crash-el és ha el akarok indítani valamit akkor kiírja hogy nincs elég renszererőforrás a kért szolgáltatás befejezéséhez(nem mindig ezt írja ki de általában igen).Ilyenkor csak az újraindítás segít és elég idegesítő hogy 4-edszerre indítom újra egyhuzamban.Az utóbbi időben a net is lassabb lett.Ma már nem tudom HD-ban nézni a videókat mert belaggol.Pls segítsetek mert már elegem van :s

2012. aug. 16. 18:35
 1/6 renji7575 ***** válasza:

Nekem is laggol a youtube ha nagyobb minőségbe nézem meg a legxarabbnál a vidit. (256Kbit-es net-.-) [1000Ft/ho]

de.. ha negem kérdezel akkor ink a gépedbe lehet a hiba.

Mekkora a géped teljesítménye (HDD, RAM, Vidikártya, Proci..minden)???

2012. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a videókártyával és barátaival van gond mert régen tökéletes volt.Amúgy videókártya 512,2gb ram,procit sajna nem tudom(de az tuti hogy nem olyan erős,hdd az összesen 411,1 gb ennyi.
2012. aug. 16. 19:08
 3/6 renji7575 ***** válasza:

Ha egymagos a procid akkor az megmagyarázná a gondokat.

De.. kíváncsi volnék arra hogy mikor tetted újra a gépet

2012. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egymagos és nemrég volt újra rakva.
2012. aug. 16. 21:21
 5/6 renji7575 ***** válasza:

hát.. ha egymagos akk érthető.

nekem is sajna egymagos és baszottul lassú.

minimum egy dual core-os proci kéne ahoz hogy meglegyen a normáls sebessége

2012. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az a gond hogy régen minden tökéletes volt.Ezt a proci nem okozhatja.Lejárt a szavatossága?
2012. aug. 17. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!