Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e valakinek egy Pentagram...

Van-e valakinek egy Pentagram 8. 0 vagy egy prestigio 5080 pro tabletje? Nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam, esetleg tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Főleg az ilyen olcsóbb árkategoriás gépet szeretnék venni és nem tudom melyik lenne a jobb. Vagy ha tudtok esetleg egy jobbat akkor lécci linkeljétek már be. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 16. 21:05
 1/1 tomaszcool válasza:

Én is örülnék némi információnak, mivel pont egy Pentagram 8.0-ás táblagépet szeretnék venni hamarosan. Ár/érték alapján elég jónak tűnik, de új vagyok még ebben a világban, szóval nem vagyok biztos a dolgomban.


Örülnék, ha valaki le tudná írni a tapasztalatait. :)

2012. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!