Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop a jobb?

Melyik laptop a jobb?

Figyelt kérdés
Dell inspiron 15R N5110 vagy Dell inspiron 17R 5720 főleg játék szempontjából kérdezem és mind a kettő Intel Core i5!! Előre is köszi! =)
2012. aug. 17. 17:03
 1/5 anonim válasza:

Üdv. Mindenképpen Dell laptopot szeretnél? Mert kimondottan játékra egyik sem jó.. Persze most mondhatják az okosok, h arra notebook nem is való csak ha gamer..:D Az indok am. röviden annyi ,h egyikben sem elég jó a vga. És ilyen ár fekvéseben már találsz sokkal erősebb notebook-ot.

Én ezt ajánlom első soron:

Lenovo ideaPad y570A

De ha igazán tökös gépet akarsz. Akkor [link] A videókártya a 60. helytől felfelé legyen és leg. 1 i5-ös proci. Ram 4 gb körül de az még utólag bővíthető.

2012. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D Azért szeretnék Dell-t mert 3 év garancia van rá és azt mondják hogy az a legjobb.A Dell inspiron 17R 5720 azért tetszik mert a kijelzője 17.3 és a fedlapot lehet cserélni,tudom ez csak a külső, de az is számít. :D Esetleg nem tudsz olyan Dell-t ami max 220.000 és menne rajta pár játék? :)
2012. aug. 22. 09:56
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez kicsit többe kerül, de ez szerinted milyen?

2012. aug. 22. 11:01
 4/5 A kérdező kommentje:
xDD elnéztem az árát XD Bocs!!!
2012. aug. 22. 11:02
 5/5 anonim válasza:

Játékra a legfontosabb szempont továbbra is a videókártya.

Szóval hiában van benne 1 erős proci ha a vga 1 rakat ...

Továbbra is azt ajánlom ,h vegyél 1 gépet amiben legalább 1 gtx xxx van. Vagy ha nincs annyi pénzed akkor 1 hd 7670m vagy 1 gt 630m

2012. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!