Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi videón hogy lehet...

Az alábbi videón hogy lehet előszerezni aszt a fehér részt?


2012. aug. 17. 20:15
 1/3 Argloss ***** válasza:

A jegyzettömbre gondolsz? A start menüben a kellékek között van. A böngésző Google Chrome, a fejlesztői eszközt meg Ctrl+Shift+I gombokkal lehet megnyitni, vagy a menüből...

Szerencsés lenne ha kicsit pontosabban fogalmaznál, mert ha eltévedsz a sivatagban és azt mondják, hogy kövesd a világosabb színű homokot az oázisba jutáshoz, akkor bizony elég csúnyán eltévedsz mielőtt meghalnál a szomjúságtól...

2012. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam amikor rámegy arra hogy annyi sárkányérméje legyen nem amikor írja hogy sziasztok
2012. aug. 18. 08:51
 3/3 Argloss ***** válasza:
Leírtam azt is, hogy hogyan lehet előhívni azt a vackot. Viszont ez nem alkalmas pénzcsalásra. Inkább arra jó, hogy megnézd, hogy milyen lenne az oldalad más háttérrel, új színekben, stb...
2012. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!