Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Napi hány óra, perc gépezés...

Napi hány óra, perc gépezés ami még egészséges? Ti napi hány órát, percet gépeztek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges baz*meg.
2012. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy mondjuk 3 óra 59 perc még egészséges, de négy óra már nem. Nem sok értelme van a kérdésnek. Sokkal érdekesebb, hogy mi mindent csinálsz még mellette, hogyan gondolkodsz és hasonlók.
2012. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap 6:45:21.952 -ig gépeztem. Eszement!
2012. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Napi 2 tepsi hurka elfogyasztásában sincs semmi egészségtelen, ha az életmódodat úgy alakítod, hogy ne legyenek belőle gondjaid. A számítógép használat szükséges, kinek-kinek különöbző okokból, az újfajta monitorok már nem is roncsolják a látást (igaz, volt akinek a CRT-től sem lett semmi baja éveken keresztül), minimális sugárzása van, nem több mint egy mobiltelefonnak. Egy szakértő tudna személyre szóló felvilágosítást adni arról, hogy az életmódod egészségtelen-e vagy sem, de pusztán attól, hogy mondjuk 8-12 órát a gép előtt töltesz, még nem lesz az, mert a másik 12-ben úgyanúgy túrázhatsz, friss levegőn lehetsz (bár tk. laptoppal friss levegőn is gépezhetsz).
2012. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rekord 12óra volt megállás nélkül! átlagban 6órát szoktam 3net 3játék.
2012. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a nem mindegy, hogy mit csinálsz mellette, illetve mi helyett.
2012. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az egészséges, ha semennyit.
2012. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!