Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World of Tanks játék full...

World of Tanks játék full grafikán futtatásához milyen gép kell?

Figyelt kérdés
Na szóval ugye, letöltöttem a WoT-ot, és nagyon tetszik.. A gépem most nagyon ratyi, de épp fejleszteni akartam ez előtt is, és úgy gondoltam, hogy mostmár tényleg kell... Az lenne a kérdés, hogy pontosan milyen kaliberű gép kéne a játék full grafikájú futtatásához, hogy zökkenőmentesen lagg nélkül futhasson a játék! Olyanok írjanak, akik játszanak vele, plusz azt, hogy milyen gépük van, amivel tökéletesen működik! Köszi :)

2012. aug. 18. 18:56
 1/3 attila999 válasza:
Radeon Hd 6850 meg egy Intel i3 vagy Phenom2 x4 kéne és négy giga ram .Nekem ezzel maxra húzva is laggmentes (win7 alatt)
2012. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.. És ezek mennyibe kerülnek? :)
2012. aug. 27. 13:50
 3/3 anonim válasza:
Nekem AMD PHENOM II. 955 BLACK BOX proci, 4Gb ram, AtiRadeon HD5750/1Gb videó karival 1920x1080 (full HD) röccenésmentesen megy, ha a szerver nem laggol be... Asus alaplappal, házzal, táppal, dvd íróval 2 éve rakattam össze 120-ért...
2012. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!