Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A gépem valahogyan sokat használ az utóbbi időben. A villanyórán 4 óra alatt 40kWh-val nő a fogyasztás, miközben ha nem fut a gép akkorcsak 20kWh-t használok. Miért zabál meg ennyi áramot? Mikor megvettem akkor nem fogyasztott ennyit. A gépet pedig nem tuningoltam semmilyen hardverrel.

2012. aug. 19. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed?? Tudod mennyi 40 KWh. 4 óra alatt??? Egy átlagos gép hetente nem eszik ennyit ember!
2012. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs az az isten hogy egy számítógép 10kW-ot fogyasszon. Lopják az áramotokat vagy 10 légkondi megy a pincében.
2012. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 slakat ***** válasza:

Valamit benéztél. Annyit biztosan nem fogyaszt. Ezzel számolva az havi 4800 KWh. (napi 4 óra*30 nappal*40 KWh-val=4800KWh.) Ennyit meg se tudna mérni az órád. :)

Szerintem inkább 0.4 KWh lesz az. Ez se kevés havonta, ha összeadod, de hát a modernitás áldozatokkal jár.

2012. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!