Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen androidos alkalmazásoka...

Milyen androidos alkalmazásokat használtok? Melyeket egy új készülékre azonnal felraknátok.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Samsung Galaxy Note-t (4.0.3. android rendszer). Várom az ötleteket milyen alkalmazásokat tegyek fel. (pl. Böngésző, videó lejátszó, e-könyv olvasó, antivírus, játék stb)

2012. aug. 19. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Google Chrome, Avast, opera, Adobe reader,időkép, Skype, Rock player, Igo, Winamp, Cmarks Lite, Real racing 2..nálam kb. ezek az alap progik :)
2012. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Androidos gépre :D Viccelsz? Angry Birds, AlarmDroid, ES File Manager, vagy Astro File manager (+blouetooth), Barcode Scanner, Brightness Level widget, DICE Player (nagyon jó videó lejátszó, nekem defy-n ez van fenn és minden filmet tökéletsen kezel a többi lejátszóval ellentétben), Digital Clock Widget,Hungarian Dictionary, Messenger WithYou, Note Everything, Organizer Widget, Smooth Calendar, Camera 360, n7player.


Ajánlanék zseblámpa progit is, de nem merek, mert nekem megkeverte a defy-t kollégának meg a galaxy w-t. Én ezeket használom.

2012. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elodka válasza:
Mivel WWE rajongó vagyok nekem alap a WWE hírek. Amúgy Skater boy, bump, Aliens invation, DICE player, Facebook, Tout stb...
2012. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!