Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől állhatott le a gépem?

Mitől állhatott le a gépem?

Figyelt kérdés

- Service Control Manager

- Azonosító: 7036

- Szint: Információ

- OpCode: Információ


Naplóból csak ezeket tudtam kiszedni.


Neteztem, pont meg akartam Chrome alatt nyitni egy youtube-os videót, de közben átnavigáltam egy másik oldalra egy új lapon, és amikor az Adobe Flash Player betöltött volna, lefagyott az egész rendszer, a zene mint amikor megakad a lemez kattogott egyfolytában egy pontban... semmire sem reagált a gép, le kellett kapcsolnom az áramkörről.


Amikor visszakapcsoltam, sípolt, mint állat, megint áramkörről le, vártam 10 percet, vissza és úgy néz ki megint jó.



2012. aug. 20. 02:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem túlmelegedés, sokszor játszom és akkor terhelve van ám a processzor + videokártya is, de semmi baja nem szokott lenni ezzel.
2012. aug. 20. 03:00
 2/3 Hazardteam ***** válasza:
Pedig ez tipikus VGA túlmelegedés. A flash elég sűrűn csinál ilyet, meghív valami nyomorék hibás kódot és összehánnya magát. Ha hardveresen van gyorsítva videochippel, akkor azt is hibára futtatja. A Mac gépekről ezért (is) akarta száműzni Jobs. Az egész egy bughalmaz. Pl. tök feleslegesen szétterheli az eszközöket, a laptopokon ha kiirtod, egyből tovább bírja az akksi.. Szerintem összeakadt az a sz@r a VGA/IGP-d valamelyikével (attól függően melyik van a gépben)
2012. aug. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az új win frissítéssel elkurtak valamit amíg nem frissitett a flash player a you tube-nál 90% on ketyegett a négy magom.

Amióta frissített a flash player ez megszűnt.

2012. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!