Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a telefont víz érte akkor...

Orosz1996 kérdése:

Ha a telefont víz érte akkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

A telefonom a vízbe esett kb. 3-4 másodpercig volt a vízbe aztán gyors kivettem és elkezdtem szárítani szárítási idő kb. 8-12/perc és ez idő alatt próbálgattam bekapcsolni, de csak a gombok világítottak pislákolva halványan, utána már a képernyő is fehéren világítót, a hangszóró recsegte.

Ez ment egyidegi azután meguntam és kivettem az akkumulátort a telefont meg hagytam szárítani (10 óra hosszát)

Azután próbáltam bekapcsolni, de se kép se hang, a töltőre se reagál!!


2012. aug. 22. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem kellet volna 8-12perc után rögtön bekapcsolni kikelet volna szedni az aksit és legalább 2-3napig száradni kellet volna hagyni
2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azt kellett volna csinálni, mint amit csináltál, azonban az azonnali akkukivét és hosszas szárítás sem garancia arra, hogy működött volna utána. Valszeg kuka :/
2012. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kiszárítottam és kitakarítottam és most meg egyszer bekapcsol egyszer meg nem, magától kikapcsol, a töltőre nehezen reagál. lehet, hogy szoftver hibás??
2012. aug. 24. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem zárlatos


kisülhetet az egész áramkör és érintkezési hiba is keletkezhetet alaplapot kikel benne cserélni és utána szerintem jo lesz

milyen fajta telefon ?

2012. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
samsung sgh e250i
2012. aug. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!