Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány órán át lehet a laptopot...

Hány órán át lehet a laptopot használni egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Tönkremegy attól, hogy gyakran egész nap megy, ha nem egésznap, 3-4 órán át biztosan. Az enyém őrülten forró tud lenni. Tönkremegy ettől?
2012. aug. 25. 15:31
 1/5 slakat ***** válasza:
Ha őrülten forró, akkor gond van a hűtéssel. Sűrített levegővel(egy jó erős pumpa is megteszi)át kell fúvatni a hűtőbordákat, hogy a levegőnek szabad áramlása legyen. Ezt havonta ismételni 1-2 alkalommal. Ha ez nem segít, akkor szét kell szedni és úgy kitakarítani. Ezen kívül, akár egyfolytában is mehet, nem lesz gond.
2012. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát van, hogy egész nap megy hálózatról. Viszont ebben a melegben nem árt, ha van laptoptartód, még jobb, ha olyan van, ami hűti is a gépet alulról.

Nekünk hasonló van.


[link]

2012. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy "őrülten forró", elég szubjektív. Ha mondjuk 50-60 fokos, az a kezednek őrülten forró, ha megfogod, de a laptopnak még egész kellemes.
2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pucold ki, ahogy mondták. Én például az enyémet Lego kockákkal is felpolcoltam, így nem melegszik túlságosan még 35 fokban sem.

Amúgy mivel nagyon sz@r netem van, ezért kb. 24/7-ben megy, de még nem panaszkodott túlmelegedésre. (Acer 5736z)

Azt egyébként nem mondanám, hogy attól tönkre megy, mert forró, mint a tepsi, de nem is tesz jót az élettartamának.

G.

2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom kipucolni, csak nehogy kimaradjon egy alkatrész az összeszerelés után : )))
2012. aug. 25. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!