Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MS-09 Wireless Laser egerem...

MS-09 Wireless Laser egerem van. A görgője elromlott, használhatatlan. Hogyan lehet szétszedni az egeret? Szétcsavaroztam, de annyira kapaszkodik az eleje, nem merem feszegetni. Hogyan lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a talpai vagy a címke alatt van-e még csavar. Ha biztosan eltávolítottad az összeset, akkor valahol ki kell, hogy nyíljon. Ha a hátulja szétnyílt, csak az eleje kapaszkodik, akkor próbáld feszítés helyett szétcsúsztatni a két darabot.
2012. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha kiveszem az aksikat, alatta van egy csavar, azt el tudtam távolítani, így a hátsó része szétnyílik kicsit, de ha itt belenézek, beljebb is van egy csavar, de ahhoz képtelenség hozzáférni, de szerintem az már a belsejéhez tartozik, tehát nem befolyásolja a külsejét a szétszedésben, tehát eddig jutottam...akkor megpróbálom csúsztatni, de baromira kapaszkodik:) köszi
2012. aug. 25. 17:07
 3/8 A kérdező kommentje:
most néztem, csúsztatni nemigen lehet, mert függőlegesen állnak a pöckök az alsó részébe az egér széleinél, tehát az eleje is tuti ilyen lehet, hát vagy eltöröm vagy nem
2012. aug. 25. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg szedd le a talpait, ha vannak. Azok alatt szokott csavar lenni.
2012. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagy baj ha én nem látok olyat?:)
2012. aug. 25. 18:30
 6/8 A kérdező kommentje:
tudnál képet mutatni a talpról? linket
2012. aug. 25. 18:31
 7/8 A kérdező kommentje:
huuu basszus igazad volt, elöl van neki egy talp, de az oda van ragasztva, feljön, csak már vissza nem biztos hogy visszaragad majd, ott van plusz két csavar...áááááá köszke:)
2012. aug. 25. 18:33
 8/8 A kérdező kommentje:
szétszedtem, kitisztítottam, és mégse működik a görgő, pedig úgy látom a helyén van..nem értem
2012. aug. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!