Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem jó! Mit csináljak?

Egyszerűen nem jó! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Járok vezetni és az oktató e-mail-ben átküldte a vizsgakövetelményeket! Letöltöttem és egyszerűen nem tudom megnézni,mert ilyen hülye szavakat ír ki és nem azt amit kéne ! Akkor letöltöttem a microsoft office word-öt és abba akartam megnyitni de ott sem az aminek lennie kéne! Ha a word-be nyitom meg akkor azt írja ki,hogy fájlátalakítás és,hogy válassza ki a dokumentum elolvasásához szükséges kódolást !! nem értem!! létszíves segítsetek!!köszönöm előre is!! ha valami nem érthető akkor azt mondjátok és leírom vagyis megpróbálom máshogy kifejezni magam!! köszönöm!!

2012. aug. 25. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a letöltött fájl kiterjesztése (pont utáni betűk)?
2012. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg wordpad-ben írta az oktató.

a file kiterjesztése sokat elárulna a problémádról.

2012. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha wordpad-ben írta volna, akkor a Word-nek simán meg kéne nyitnia...
2012. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már megvan minden,és köszönöm,h ennyien segíteni akartatok :D mivel pdf fájl volt ezért Adobe Reader-t kellett letöltsek! :)
2012. aug. 25. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem :)
2012. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!