Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek meg csinálják...

Szerintetek meg csinálják ingyen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az lenne, hogy van egy 2 és fél éves telefonom (T-mobile LG KP 502) és ha beakarom kapcsolni újraindul, vagy néha egyből ki is kapcsol. Szerintem valami Root hiba lesz a gond vagy nem tudom nem nagyon értek hozzá.

Szerintetek ingyen meg csinálják valamelyik szervizbe? Vagy fizetni kéne? És körülbelül mennyi lenne ennek a javítása?

Valaki akinek már volt hasonló gondja írjon.

(Szerintem egy telefonra nem adnak több mint 2év garanciát.)De nem rég úgy 1éve vittem be szoftvert frissíteni rajta, akkor ingyenesen meg csinálták.

A telefont 2010.07.vagy 08. hónapba vettem.



#Szerintetek megcsinálják ingyen? #LG KP 502 hiba szerviz
2012. aug. 26. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá gari akk ingyen de ha nincs akkor 99.99% hogy fizetni is kell!
2012. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát bemész és megkérdezed. Mert így konkrét választ senkitől sem fogsz kapni.
2012. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Akkor holnap vagy valamelyik nap bemegyek és megérdeklődöm. Remélem nincs komoly baja. Mert nagyon szeretem ezt a telefont.
2012. aug. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!