Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook automatikusan átáll...

Facebook automatikusan átáll idővonalra?

Figyelt kérdés

senki nem kérte, semmi parancsot nem adtam csak "magától" átállt.

Korábban felajánlotta nem éltem vele, most konkrétan megcsinálta magától pedig nem kértem. Hogy tudom vissza állítani a régire? Van rá lehetőség? Abszurd hogy a "beleegyezésem" nélkül ilyet csinál


2012. aug. 27. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld, az egész világon globálissá tették ezt a sz*rt, nincs visszaút, én sem örültem neki. 19/F
2012. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Magától átállt...,én se kértem,lestem is,hogy ez,hogy a fenébe történt Oo Nekem is ajánlgatta,de nem éltem vele,most meg tessék....:D
2012. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már egy halom kérdés volt erről és több hír is, hogy igen, át fog állni mindenkinek.

Amikor regisztráltál, akkor elfogadtad a szerződési feltételeket, amiben benne volt az is, hogy változhat bármi akár értesítés nélkül is.


Ez egy szolgáltatás, amit ingyenesen használhatsz. Semmi szükségük a beleegyezésedre semmihez sem. Sőt, még ők jó fejek, ha egyáltalán előre tájékoztatnak. (Ezt meg is tették.)

2012. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Gmail és a Youtube kinézete is szokott változni, semmi nonszensz nincs benne.
2012. aug. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat, most lett elegem ebből. Próbáltam törölni is magam, de hol lehet törölni magam facebookról?

Már nagyon megbántam hogy regisztráltam, kár volt

2012. aug. 27. 03:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb felül kis nyíl -> Account Settings -> Security -> Deactivate your account.


Magyarul passz pontosan mik a nevük, én kizárólag angolul használom.

2012. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!