Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újraindulás játéknál?

Újraindulás játéknál?

Figyelt kérdés

Hali! Van egy ilyen gépem:

Intel Celeron 2.66 ghz

Ati Radeon HD 3450

2gb ram


A problémám az hogy 3 hónapja, a legtöbb játéknál újraindul a gépem. Van aminél az első percben, van aminél 5 perc míg újraindul. Februárban lett újratelepítve a gép, akkor még mentek a játékok. Akkor telepítettem rá a Wow-ot(Tauri) működött is rendesen, minden más játék is. De kb 3 hónapja, újraindul a gép a legtöbb játéknál. Wow-ot most megint felraktam, annál is lekapcsol 1 perc alatt. Star wars the old republic is, Zoo tycoon 2, Sims 2, stb. Minecraft/League of legends nem kapcsol le. Mi lehet a baja? Vírúst még nem néztem meg. Legfrissebb driverek vannak fent, mindennek mennie kéne. Valakinek ötlete van?



2012. aug. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Windows rendszermag hiba telepítsd ujból énis azt csináltam és utánna jó volt. amugy kékhalál lenne csak alap beállításban ugy van beállítva windows hogy ujból reseteljen a gép
2012. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
Lehet,hogy csak nagyun melegszik a procid.Próbáld újra kenni valami normális hővezető pasztával.Ha ez sem segít akkor mehet a win reinstall.
2012. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
nagyon*
2012. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs baj a hőmérséklettel, de átraktam őket ablakos módba, és már működnek. Azért köszönöm, mentek a pacsik.
2012. aug. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!