Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Video kártya beszerelése a...

Video kártya beszerelése a gépbe - hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 2 videokártyám,és a tesómnak szeretnék gépet összedobni.

Az egyik Nvidia GeForce 6 szériás,a másik pedig QuadroFX - nem tudtam leolvasni a pontos nevét. Az alaplap ASRock N68-S.


Jelenleg a gép müködik, 2.8Ghz, 1.5GB RAM, 80GB merevlemez.

Idáig gondolom érthető. Minden funkció megy rajta: kép,(sőt,nem akadozik,XP-nél ilyen gondok voltak ha nincs vidi kártya)hang működik.


Na most,a rendszer a Display Adapters-nál a következőt dobja ki:

Nvidia GeFore2025/NForce630a.

Rájöttem hogy ez Integrált valami,Chipset.

(nem vagyok olyan jó bennük)


Ha az említett 2 videokártyát behelyezem,a kép elfeketedik: Operation timed out,kikapcsol a képernyő


Szerintetek mi a baj?



2012. aug. 28. 07:40
 1/6 A kérdező kommentje:
a másik kártya modellje P260
2012. aug. 28. 07:45
 2/6 tamasoft ***** válasza:
Az alaplapi BIOS-ban át kell állítani, hogy ne az integrált VGA legyen az alapértelmezett, hanem az újonnan behelyezett. Ezt követően a monitorkábelt át kell dugni az "újba", és kész.
2012. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,15 perc és írok :)
2012. aug. 28. 08:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Most rakom fel a drivert,a kép nem fekete. Müködni látszik
2012. aug. 28. 08:17
 5/6 A kérdező kommentje:

Másik videokártya müködik csak.

Köszi!

2012. aug. 28. 09:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem. Nem tudom. integrált NForce630a van benne,ha ezt a drivert letiltom,akkor a rendes videokártya driverét nem telepíti: ''nem található driver'' vagy mi a csuda... még szép hogy nem talál,ha most akarom feltenni
2012. aug. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!