Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb proci Intel...

Melyik a jobb proci Intel pentium4 1.6ghz vagy amd athlon 1.6ghz játékra és miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Háát figyelj őhh mind2 egy kalap sz*r!!!

Vegyél egy NORMÁLIS Intel procit.

Játékokhoz ez édes kevés lesz.

(Intel procik jobbak)

2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1.6 ghzen tudtommal a 3. generációs (Palomino kódnév alatt) Athlon 1900+ procik mentek, intel oldalon pedig a legkisebb Northwood procik.

a kettő közül az amd az erősebb

viszont ezek a procik már több mint 10 évesek... ma már egy normális mobiltelefonban nagyobb teljesítményű proci van, nemhogy asztali fronton... a legolcsóbb netezős / irodai gép keresztbe lenyeli mindkettőt

2012. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xperialaci ***** válasza:
eggyik se jó de az intel az jobb
2012. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kukori17 válasza:
Én hogy gépekkel foglalkozom..máshogy vetem észre..pedig nálam már az Intel Core I7..AMD Phenom II x Széria is megfordult AMD jobbnak bizonyult az én szempontomból mind az i7 ! én Intel P4 2.8 -l nem tudtam gta 4 ezni mert laggolt full lovon 8400 ..4gb ram alatt..és egy am2-es AMD Sempron 3000+ al sikerült a GF8400..és 2gb RAM-mal ..lényeg a jó CPU hűtés..és jól szellőző ház..nekem erre szolgál a cooler master hayper tx3 evo cpu hütés ..és egy Cooler Master HAF 922 Ház elég játékos vagyok az i7 es gépemen nem laggol semmi de inkáb maradok amd-s
2013. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!