Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy fülhallga...

Lehetséges, hogy egy fülhallgató elromlik? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
van egy egyszerű fülhallgatóm, amit még a telómhoz adtak. ilyen egyszerű amit fülbe kell bedugni. Szóval a következő van: ezt szoktam a laptopba csatlakoztatva használni és így zenét hallgatni. Ma használnám, el is kezdem hallgatni a zenét és azt vettem észre h az egyikbe szól, de nagyon hangosan a másikban meg alig hallani valamit....max. úgy hallani benne ha teljesen ráadom a hangerőt, de akkor meg a másik olyan hangosan szól h lehetetlen úgy hallgatni. Űgy használom ahogy rá van írva: Left a bal fülbe, Right a a jobb fülbe. Lehetséges hogy elromlott? vagy ez mitől lehet? mert eddig jó volt...köszi előre is :)

2012. aug. 28. 17:21
 1/5 delusion ***** válasza:

Nekem az összes fülesem így romlott el eddig, ezt leszámítva (ami mondjuk fél-1-2-3 év után jött elő) soha nem volt velük semmi gáz.


Sok oka lehet ennek, látatlanban nehéz lenne bármit is mondani.

2012. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem egyedi az eset, ha a tiéddel is így volt...pedig egyébként alig használom, csak néha néha zenét hallgatni...de így elég rossz hogy az egyikbe nem hallani a másik meg ordít..
2012. aug. 28. 17:31
 3/5 delusion ***** válasza:

Ne is mondd. :/


Én sokat használtam mindet, kb. 6 év alatt 4-5 fülesem ment így tönkre legalább. Néha-néha csak egyik oldalon szól, kis szenvedés után mindkettőn, aztán idővel az egyik elnémul örökre.


A mostani fejhallgatóm meg gyárilag hulladék, van a kábelén egy hangerőszabályzó, konkrétan nem lehet maximumig tekerni.


Mondanám, hogy vegyél minőségi, drága fejhallgatót, ilyen Sennheiser, Shure, AKG meg társait, de azokkal is előfordulhat hasonló szerintem...

2012. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kábeltörés okozhatja a problémát.
2012. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én is gondoltam a kábeltörésre, nézegettem, mozgattam meg minden, de akkor is ugyan úgy szól: egyikben ordít a másikban meg szinte nem is hallani...akkor úgy látom tényleg nem egyedi eset...
2012. aug. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!