Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mit jelent hogy "Kapcsolat...

Az mit jelent hogy "Kapcsolat probléma vagy érvénytelen MMI-kód" mikor beírom a *102# kódot, mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Mielőtt elküldtem egy sms-t akkor meglehetett nézni de most nem csak ezt írja ki és azt is írja hogy hálózat nem érhető el! Valaki tud segíteni?
2012. aug. 29. 16:45
 1/5 anonim válasza:

tudom h egy éves kérdés, de nekem most volt ilyen gondom, és ha vki a jövőben keresné, így oldottam meg:

##004# ez a kód kiüti az mmi-t és működni fog

2013. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
##002#
2016. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joeromeo válasza:
Sajnos ezzel sem működik az egyenleglekérdezés...
2016. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

gyerekek egyáltalán mi ez az MMI hogy "ki kell ütni"? mi az a kiütés? :"D az én telóm is ezt írja ki azóta hogy netet tetettem rá tmobilbe (500mb maraton), előtte nem volt rajta net, de tmobilos kártya-szám minden, annyi hogy kártyafüggetlen a teló..bármi köze lehet ennek ehhez? én se tudok egyenleget lekérdezni ezt az MMI szart írja ki h "mmi kész" vagy érvénytleen stb

de a másik hogy konkrétan csomószor nincs is térerőm :O vagy mutatja hogy van, de mégsem tudnak hívni, senki... ez mi a rák?

2017. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is. Esetleg megfejtette már valaki, vagy be kell menni a szolgáltatóhoz ?
2018. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!