Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Már telepített Windows 7...

Már telepített Windows 7 mellett tudok valahogy utólag particionálni?

Figyelt kérdés

Most vettem új laptopot Win7-el telepítve, viszont csak 1 partícióm van. Így tudok utólag particionálni vagy csak ha újrahúzom az egészet? Valamint a rejtett partíciót hogy/hol találom meg? Biztonsági mentést szeretnék csinálni a winről és driverekről.

Köszi!



2012. aug. 29. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

tudsz lemez kezelő és ott jobb klikk a particiodra és zsugoritás utána csinál 1 nem particionált terültett aztán jobb klikk a nem particionált terültetre és kiterjesztés :)


és ott végig nyomkodod a dolgokat és kész 2 particiod van :D

2012. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Partition Magic a progi neve.Igen lehet.
2012. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
windows lemez kezelő jobb :D nem kell semmit se telepiteni első voltam :D
2012. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló: működik a dolog, tudom particionálni így, viszont a probléma az, hogy csak felezni tudom...van egy 600gigás vinyóm és 300 alá nem tudom levinni a C-t...ennél lejjebb nem enged zsugorítani
2012. aug. 29. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 250-300 GB-nyi anyag van rajta, akkor persze, hogy nem engedi...
2012. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a laptop zsír új, kb 560giga szabad helyem van...
2012. aug. 29. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
igen valóban a Partition Magic program nagyon jó könnyű átlátható kicsit lassabb mint gép reinstallkor de megteszi és egyszerű minden egyértelmű helyen van :) ami fontos funkció
2015. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!