Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a konfiguráció...

Szerintetek ez a konfiguráció megéri az 58 ezret? Részletek lenn

Figyelt kérdés

alaplap: asrock h61M-U3S3

CPU: intel g540

HDD: 200 Gbyte 1 év garos gyárilag felújított vincseszter

Ram: 2Gb DDR3

ODD: Dvd r/w

ház: lakfekete 400W



2012. aug. 30. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ez aztán a sok információ! kb a fele hiányzik az infónak, ez alapján lehet egy fos is meg lehet egy nem annyira fos is
2012. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi a pontos neve a processzornak, tápnak, vga-nak?
2012. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ettől féltem... Az eladó csak ennyit írt róla, és én meg nem nagyon értek hozzá. Esetleg azt meg tudjátok írni, hogy mi hiányzik innen?
2012. aug. 30. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
hdd márkája pl kéne, 200 giga meg elég kevés, elképzelhető hogy még ide-s csatlakozású, meg mi az hogy gyárilag felújított? akkor elég régi lehet, meg 1 év garancia vinyóra? ugyanmár... ramból 2 giga ddr3 nál sokat nem lehet tévedni, ami van piacon kb még a legolcsóbb is megállja a helyét, de kellene márka, + hány megahertzes. odd: ezzel az infóval kb semmire sem megy az ember, kell márka + pontos típus, az alapján meg lehet nézni a pontos adatokat a gyártó honlapján. ház: lakkfekete, ez tényleg fontos infó mitnemondjak, házaknál is vannak márkák, mintahogypontos típusok is. a 400 watt meg gondolom valami kodegány szerűség lehet, írdatlan fog hatásfokkal. és akkor a videókártya. mivel külön kártyát nem írtál, gondolom a processzorba integrált üzemelne, esetleg ha van az alaplapon is akkor az. összeségében szerintem lehúzás szaga van, én inkább külön raknék össze egyet magamnak, ha szar lesz akkor legalább tudom hogy nem átbasztak, hanem hülye vagyok.
2012. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: NAGGYYYON köszönöm, sokat segítettél!
2012. aug. 31. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!