Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy nokia e72-es...

Vettem egy nokia e72-es telefont! Jól átvágtak! és semmisem jó benne!?

Figyelt kérdés
A kamerához azt irja hogy a kameramodul nem áll készen! Sem a zenelájátszó, sem semmi olyan nemjó ami kellene! Egy barátom azt mondta hogy szoftver frissittés kell csak! Ti mit mondtok mit kell csinálni?
2012. aug. 31. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy szoftverfrissítés jót tenne neki :)
2012. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni a szoftvert, ha úgy sem javul meg akkor vagy vmi elromlott benne vagy kínai.Ezesetben vidd el szervízbe.
2012. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem egy klón (másolat)
2012. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de még ha klón is lenne akkor is mért ne működne?
2012. aug. 31. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
mert a klonoknal nem az a lenyeg hogy rendesen mukodjon hanem hogy el lesessen adni
2012. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és most akkor mit csináljak ??
2012. aug. 31. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
add el valakinek :P
2012. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit...

Vagyis csináld azt hogy frissíted a szoftverét és ha nem javul meg elviszed szervízbe, aztán majd meglátod...

2012. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ilyenekre nincs időm! jövő hétre kellet volna a telefon! a szerviz meg kétzser olyan drágalenne ..azon a pénzen már inkább veszek egy msáik telefont! épp most mondtam az eladónak hogy huzza a fa*ára, mer nem mondta ezeket! és még ő fenyeget a rendőrséggel!
2012. aug. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!