Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Problémák tömege?

Problémák tömege?

Figyelt kérdés

Hali! Tegnap óta, ha egy ideig használom a gépet, akkor egyszer csak elmegy a hang. Youtube videót nem hallani, aknakereső hangjait sem :), ha meg akarom nyitni a hangerőszabályzót, akkor hallom a hangot, amit a windows ad, de azt írja, hogy


Nem érhető el aktív keverőeszköz. Keverőeszköz telepítéséhez nyissa meg a Vezérlőpultot, kattintson a Nyomtatók és más hardverek hivatkozásra, majd a Hardver hozzáadása hivatkozásra.


Ez a program most bezárul.


Tehát nincs hangeszközöm. Király!


Ha újraindítom a gépet akkor megy, illetve minden más windows hangot hallok úgy mint error, kikapcs hang, üdvözlő hang stb.


A másik gondom, hogy az svchost.exe is leterheli a cpu-t nagyjából 100%-ra, holott régebben megoldottam ezt a problémát, azzal, hogy kikapcsoltam az automatikus frissítéseket. Most kénytelen vagyok bezárni egy delete gombbal. Van valami ötletetek?



2012. aug. 31. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az az svchost exe futtatja az audio endpoint builder szolgáltatást, ami gondokba ütközött. Ezzel magyarázható a hangkártya viselkedése is. Javítás: Próbálj frissebb audio drivert, és persze az oprendszeredhez valót.
2012. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!