Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lambda computer mennyire...

Lambda computer mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Veszprémben élek!

Keresgéltem Veszprémben sz boltokat találtam is de nem hozta meg igazán amit vártam...

Utánanézegettem ONLINE rendelésen és megtaláltam lambda computer a honlapjuk nagyon szép és mindent megtaláltam amit kell!

Kb 21 véleményt olvastam el kb 18 pozitív 3 negatív volt!


Ezekre lennék kíváncsi igazán!

Tudás:

Garancia:

Árú kiküldetése:

Kapcsolatfelvétel:


De persze ha tudtok róluk mást is mondani szívesen hallgatom!


2012. aug. 31. 20:28
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Megbizható


mit jelent hogy tudás?

garanciát, szállitást, kapcsolatot pedig oldalon leirtják mi hogy van...


webshop nem egy segítö szolgálat de még egy bolt sem

viszont valószinüleg mondanak dolgokat ha kérdezel de ezekröl jobb ha neten kérdezel inkább megfelelö forumokon pl. prohardver


amugy megbizható webshopok még:


ipon

pcx

bluechip

gebolt

users

edigital (extreme digital)

aqua (electromax)


ezek közül én geboltot nem ismerem egyáltalán de megbizhatónak tartják


többi mind nagyon jó lambda computerrel együtt


problémák bármikor elöfordulhatnak


negativ vélemény nem ok nélkül van általában


de a pozitiv vélemény sem...

2012. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megbízható a lambda computer, én is ott vettem új gépet 2 hónapja, megrendeltem, és másnap délben összerakva már meg is érkezett, tehát gyorsak, összerakás ingyenes, nem kell plusz költséget fizetni. Csak ajánlani tudom.
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Azóta a Lambdacomputer Bp. XIX. ker. boltja megszűnt, de úgy látom maga a cég is.
2012. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 cinke2 válasza:
A weboldalára az volt kiírva hogy "technikai okok miatt az üzlet zárva tart". Alá meg hogy a webshop-os és telefonos megrendeléseket még aznap fogadják... Én rendeltem náluk, de 4 nap után se jött semmi, csak az automata levél. Rájuk írtam, semmi... azóta már a weboldal sem elérhető. Remélem nem küldik ki a terméket, hogy aztán fizessem az ide szállítást meg a visszaszállítást is...
2012. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MarquesG válasza:
A srácok az üzletben nagyon normálisak és segítőkészek voltak mindig, nagyon komoly összeget hagytam náluk az új gépem összerakásánál, és nagyon nem szimpatikus, hogy először csak a személyes kontakt szünt meg, most pedig már ilyen módon az egész cég!?!?!? Valójában az alkatrészekre 3év garancia szól, (asus p8z77v deluxe deszka, intel i7 3770K proci stb stb....) és ha az alkatrészek bármelyike meghibásodik, mégis hova viszem, kihez fordulhatok!?!?! Ez nagyon gusztustalan munka , szándékosan vettem olyan üzletben a hardvereket újonnan ahova ha gond van személyesen bemehetek és probléma és zökkenőmentes mentes a szervizelés... Ez nagyon jellemtelennek tartom!
2012. nov. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Melicher válasza:
Én is ennél a cégnél vásároltam egy számítógépet. A mai napokban a videókártyám (Asus GTX670) meghibásodott. Ilyenkor mi a teendő?Hol tudom garanciáztattni? Elérni a céget végkép nem lehet. Rablás amit művelnek.
2012. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MarquesG válasza:
Melicher ,kérhetnék egy email címet tőled?
2012. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Melicher válasza:
Persze, tessék: adam.melicher@yahoo.com
2012. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MarquesG válasza:
Köszönöm, küldtem emailt....
2012. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MarquesG válasza:
Aki hasonlóan járt, és valamilyen meghibásodott hardvere van keressen a : csercsalaci1213@hotmail.com címen!
2012. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!