Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az ALCATEL OT 991 telóról?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 20:46
 1/4 anonim válasza:
Én ilyet vettem de nem igazán volt jó választás. A memoria ramot botrányosan kezeli pl. ha fut a skype megnyitom a névjegyeket internetet stb akk bezárja. A szabad memoriam általába 20-40, illetve nem egy gyors készülék. A kielzője viszont abszolút szép szebb mint amire számítottam az akksija bivaj, sokáíg bírja. Ha azonban megint választás előtt állnék ink. ráraknék egy 5-öst és sony tipo. Ha nem fomtos a magy kijelző.
2012. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KiLL3r válasza:

Ha nem akarod szanaszét hajszolni (lásd feljebb) akkor tökéletes :D a hangszórója böhöm hangos és jó minőségű (meglepően)! a képernyője batárnagy bár ehhez nem adtak éppen egy hatalmas felbontást és esetleg egy HD minőséghez szokott ember szemét zavarhatja de amúgy semmi baj vele, nagyon szép képet ad...a gyorsaságával nincs baj...mást nem is nagyon kell mondani :D jah és a 2.3.6-os android van rápakolva gyárilag amit sokan szerettek eddig


összesítve: ma vettem én teljesen meg vagyok vele elégedve! (Bár a nagytesóját a 995-öt jobban preferálom, de ár érték arányban ez is 5*-os)

2012. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. szept. 4. 17:40
 4/4 KiLL3r válasza:
egy sz@r...meg ne vedd ._. ha tehetném cserélném le a p*csába....megbántam hogy ezt vettem meg
2013. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!