Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Ha egy nyomtató...

Nagyon fontos! Ha egy nyomtató csak wifi kapcsolattal működik, de az én gépemen nincs wifi, akkor nem tudom használni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ha egy nyomtató csak wifi kapcsolattal működik, de az én gépemen nincs wifi, akkor nem tudom használni?"


Szerintem ez elég nyilvánvaló. Rossz az írásjel a mondat végén. :)


De tekerhetjük az állításokat, ha szeretnéd:

1) nyomtató csak wifivel megy = nyomtató nem megy wifi nélkül

2) gépedben nincs wifi -> nyomtató wifi nélkül van -> nyomtató nem megy 1) alapján


Egyébként milyen nyomtató ez? Én még ilyet nem hallottam (noha sosem néztem körül a nyomtatók piacán).

2012. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(1.)

Egyébként meg párezerért veszel egy usb-s wifi antennát és csókolom.

2012. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor én most nagyon nagy hülye vagyok... Ma vettem egy EPSON SX235W nyomtatót, azt gondoltam, hogy lesz hozzá kábel is, de csak wi-fivel óhajt működni. Az én laptopomon csak bluetooth van és próbáltam beüzemelni. hát... nem sikerült. Hihetetlen,hogy ekkora hülye vagyok, ezt nem hiszem el :(
2012. aug. 31. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen nyomtató a piacon :D


csak lusta vagy USB nyomtatókábelt venni.

2012. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok lusta, hanem nem értek hozzá túlzottan. ma vettem a nyomtatót és gondoltam, van hozzá kábel is.
2012. aug. 31. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:

(1.)

Nézd, megesik mással is. Manapság igen, kispórolják a kábelt. Amikor a 2. nyomtatómat vettem, én is meglepődtem, hogy nincs hozzá kábel, de szerencsére az elsőhöz adtak anno, így nem volt gond.

2012. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!