Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudnék drivert letölten...

Honnan tudnék drivert letölteni ehez a kamerához?

Figyelt kérdés
Technika h16wc-01

2012. szept. 3. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom letölteni ... és nem nem vagyok mamlasz hanem nem indul el a letöltés és ha rákattintok a "Ha a letöltés nem indulna el kattintson ide" gombra bejön a tipikus googlechrome hoppá!

Te le tudod tölteni?

2012. szept. 3. 10:44
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és a googlefordító és az angoltudásom is azt súgja hogy ez nem az:


"Technika 1,5 Leírás:

Technika fejlesztették ki a számítógépes biztonsági szakemberek számára, hogy automatizálják a közös kizsákmányoló feladatot a browser.Technika fog viselkedni, mint egy szabványos operációs rendszer shell script környezet. Tudod script mindent az aktuálisan nézett oldalt mint Greasemonkey. Tudod autorun könyvjelzők és végre biztonságos működés az aktuálisan megtekintett erőforrás.


Ha valaha szükség van egy egyszerű, hatékony és biztonságos módon kiterjeszteni internetes források, hogy látogassa meg a cross-böngésző módon Technika valószínűleg a megfelelő megoldás az Ön számára. Integrálja a Firebug, és egy nagyszerű környezetet a fejlődő könyvjelzők."

2012. szept. 3. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzá driver lemezed, akkor csak abban bízhatsz, hogy valaki feltölti neked, a neten nem hinném, hogy létezik hozzá driver. TESCO
2012. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát kérlek én is erre jutottam :(
2012. szept. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!