Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a felvett...

Miért van az, hogy a felvett videóimat, meg amiket letöltök (mindegyik avi formátumú) semmilyen program nem játssza le hanggal együtt!?

Figyelt kérdés

Már ott tartok, hogy mindent megpróbáltam, és fogalmam sincs, hogy miért nincs hang. Mert amikor a neten hallgatok valami zenét, mindig van hang. Azonban, amikor filmet letöltök, vagy általam felvett videót játszok le, akkor nincs hang, csak megy a kép, pedig elméletileg hanggal együtt van, mert amikor felvettem, akkor visszahallgattam, és volt hang, amikor feltettem a gépre, akkor már csak kép volt. Fogalmam sincs, mitől lehet, kérlek segítsetek!

Köszönöm előre is.


2009. júl. 28. 10:59
 1/3 Novobá ***** válasza:

Üdv!

próbáld ki ezt:

[link]

teljesen magyar, mindent lejátszik:)

Egyébként valamilyen kodek probléma lesz, nincs fennt valami kodekpakk? mondjuk az smplayer csak a saját cuccait használja szal annak jónak kell lennie:)


(úgyanúgy az mplayer egy változata mint a vlc)

2009. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem még a Windows saját ki lejátszója Media Classic is le tudja játszani hangal az .avi fájlomat.
2009. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak nagy köszönet! Sikerült :)
2009. júl. 29. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!