Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sharkoon vaya ház oldalán...

Sharkoon vaya ház oldalán alulra is szerelhető fel venti?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja már, hogy megvettem a házat többek között két plusz ventivel és egy coolermaster 212 evo-val a cpu-ra. Na most egy 12cm-es ventit könnyedén fel tudtam rakni a hátuljára és a CM 212 evo-t is a cpu-ra viszont én hülye nem néztem utána és az oldalsót nem tudom felrakni, mivel oldalt hiába 2venti nagyságú (2*14cm-es egymás alatt kb. kiférne) csak felül van foglalat a csavaroknak és oda nem fér el mert a cpu hűtő bordáin levő réz csövek éppen ~1centire lehetnek a ház oldalától.

Na már most a kérdésem az lenne, hogy rendesen fel lehet szerelni a rács alsó részére egy ventit ha annak nincs kialakított foglalat vagy anélkül nem lehet? Nem próbálkoztam még mert gondoltam nem karcolom szét csavarokkal ha amúgy sem tartaná meg rendesen :x


2012. szept. 4. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt akkor tudod meg ha felszerelsz egy ventit, gyárilag nincs előkészítve neki furat, bár szerintem ha már van egy 14cm-es az elég.
2012. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen az oldala és csak a felső részben van egy 12 vagy 14centisnek hely látszik is a nagyobb lyuk a csavaroknak. No de ugye oda nem fér a cpu cooler miatt.

Amúgy nem is a poén kedvéért érdekel engem még egy venti felszerelése :D csak mikor vettem az egész gépet akkor vettem hozzá két ventit is, nem gondolva erre a gondra és most itt van egy dobozban már 2 hónapja xD

2012. szept. 4. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze tudom milyen az oldala, azért mondom, amíg nem próbálod meg a szerelést addig nem derül ki, hogy szerelhető e. A felső venti alsó furatait biztos tudod használni, még legalább egy helyen megfogatod az elég, vagy két szemközti furatot kipróbálsz.
2012. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm így nem néztem még :x mert tény, hogy a cpu hűtő csak a felső résznél foglal el egy kis részt, alul már néztem, hogy ha egyik foglalatot sem használom akkor a rácsok elhelyezkedése szar de azt nem néztem, hogy 1 helyen passzolna-e köszi a tippet.
2012. szept. 4. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!