Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iPhone-k okostelefonok?

Az iPhone-k okostelefonok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miértbtekinthető annak?
2012. szept. 4. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A többi más telefonra amire rámondják hogy okostelefon, az miért tekinthető annak?


Nincs pontos definíció arra hogy mi tekinthető okostelefonnak.


Van aki azért mondja annak, mert már-már PC szerű az egész.


Van aki aki arra mondja ezt mert már a hardverre is nagyon odafigyelnek a gyártók (ha belegondolok, kb 10 éve kb. ugyanolyan hardver volt a számítógépekben, mint most a komolyabb telefonokban.


Van aki azt tartja okostelefonnak, ha már lehet vele e-mailezni, netezni.


Van aki azt tarja okostelefonnak, min teljes értékű billentyűzet van (érintőkijelzős, BlackBerry QWERTY billentyűje.)


Én pl. elsőnek az okostelefon kifejezést a Symbian 60-as rendszerű Nokiáknál halottam. Akkorihoz képest elég korrekt kamera, színes kijelző, számtalan alkalmazás volt hozzá, lehetett rajta aránylag jól netezni, képes volt mp3-at lejátszani (ha nem is alapból, de volt hozzá alkalmazás) . Nagyon korrekt kis telefonok voltak. Nekem akkoriban a két favoritom amim volt az a Nokia 6600 és a Nokia N-Gage.

2012. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!