Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom fejhallgatóval...

Hogy tudom fejhallgatóval hallgatni a zenét a számítógépemen? Abszolut kezdő vagyok) Danke! Hvala!

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A gép hátulján van egy zöld színű jack aljzat, és abba dugd!
2012. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A számítógéped alaplapja minden bizonnyal tartalmaz integrált hangkártyát, melyen van 3.5mm-es jack aljzatokat, melyből a zöld az audio kimenet. Magyarán a szgéped hátoldalán található három különböző színű "lyukacska", melyből a zöldbe dugt be a fejhallgatód csatlakozóját. És tetszik ez a "Hvala": ennyi az összes szerb tudásom :)
2012. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Magyarul: A számítógéped alaplapja minden bizonnyal tartalmaz integrált hangkártyát, melyen vannak 3.5mm-es jack aljzatok, melyekből a zöld az audio kimenet. Magyarán a szgéped hátoldalán található három (szomszédos) különböző színű "lyukacska", melyből a zöldbe dugd be a fejhallgatód csatlakozóját.
2012. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Sztereo fejhallgatón KÉT csatlakozó van, egy rózsaszínű és egy zöld. A megfelelő helyre bedugod, aztán a Vezérlőpultban beállítod (XP-ben hangok és audióeszközök a mappa neve), illetve ott a hangkártya ikonja. Ezt is megnyitod és beállítod, Audio: Fejhallgató. (Nekem Realtek a hangkártyám).
2012. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szpasziba!Thanks!
2012. szept. 5. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!