Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » E- book reader vagy azonos...

E- book reader vagy azonos árkategóriájú tablet? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért van szükségem rá, mert szeretnék idegen nyelvű könyveket olvasni és papír alapon sok lenne könyvet és szótárakat is magammal cipelnem, de az sem lenne baj, ha időnként tudnék netezni útközben.
2012. szept. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ.

ha tényleg alapvetően olvasásra kell, akkor e-ink kijelzős reader jobb választás. az e-ink úgy működik, hogy csak akkor fogyaszt áramot, ha változik a képernyő, ami könnyen belátható előnyt jelent egy TFT-hez képest (a működési idejét is lapozásban szokták megadni). viszont kell neki külön világítás, mert sötétben csak annyira látszik, mintha papírt olvasnál.


az olvasók olcsóbbik vége azonban TFT-vel van szerelve, ott szerintem jobban jársz egy tablet-tel, mert azt lehet másra is használni. szótárazni pl. jobbak.

2012. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Milyen árkategória, milyen típusokat nézel pontosan?


Manapság az e-könyv olvasók is azért több dolgot tudnak, nem csak olvasni lehet róluk.

De nagyon változó a tudásuk.

2012. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én Navon Platinum-ot használok.30ért vettem,de már 27.900 az Extreme Digital-nál.

Tablet,de elég sok könyvet raktam már rá,nagyon jó. :)

2012. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kb. 30. maximum 40 e Ft- ot szánok rá!
2012. szept. 6. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:

ha én ennyit akarnék rászánni, akkor vsz. ezt venném:

[link]


de nekem CSAK olvasni kellene.

2012. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!