Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopnak a fejjel lefelé...

Laptopnak a fejjel lefelé használás nem árt? (kép)

Figyelt kérdés

Már meguntam, hogy nincs hely az asztalon és így szeretném elhelyezni.

A hűtésre gondolok, hogy nem-e fog túlmelegedni?

A monitor képe az ugye nem probléma mert azt meg lehet fordítani...

Egy pár fényképet róla:


1. [link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]



2012. szept. 6. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üres az egész asztal...


Miért nem méred le a hőfokot ilyen fajta használat közben?


Ha HDD van benne, akkor neki nem lesz a legkellemesebb, többi hardverrel nem lesz probléma.

2012. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen így üres az egész, ez volt a cél, hogy ha akarok rajta szerelni akkor ne keljen pakolászni..
2012. szept. 6. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
A csapágyak nem igazán szeretik, ha tengelyükre merőlegestől eltérő gravitációs erő hat, ugyanis kopik.
2012. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor rendesen az asztalon volt akkor függőleges volt a csapágyaknak a tengelye, most elforgattam 180fokot az szintén függőleges. A csapágyaknak nem hiszem hogy problémájuk lenne. Maximum a lemezeknek de szerintem az is úgy van megcsinálva, hogy nem tud többet kitérni mint az olvasó fej. Remélem nem fog beleérni idővel.
2012. szept. 6. 21:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Jobban belegondoltam, az xboxokba is bele lehet rakni a sima laptop HDD-ket, ott meg állítva van ugyanez a HDD.
2012. szept. 6. 22:02
 7/8 Doctor0710 ***** válasza:
Nem lesz egyáltalán semmi baja, még a forgó alkatrészeknél se. Ugyebár forog, stabilizálódik, nem tér ki a saját tengelyéből semmi, amíg el nem forgatod.
2012. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 fél napot ,már kibírt:D
2012. szept. 7. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!