Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon belassult a gépem?!

Nagyon belassult a gépem?!

Figyelt kérdés
2007-es gép, Xp op. rendszer. Régebben tök jól futottak rajta a játékok pl. cod2 multiplayer. Jelenleg egy youtube- os videót csak 240, esetleg 360 p- be tudok megnézni, és az is szaggat. De pl. az rtlklub.hu -n vissza tudom nézni a fókuszt szaggatás nélkül. Állandóan zúg a gép, mintha nagyon dolgozna, mintha valami borzasztó nagy feladatot kellene elvégeznie. Sokszor lefagy, egy egyszerű utasításra van, hogy 10 percet kell várnom. Nem tudom milyen a videokártyám, de az biztos, hogy régebben elég jó netes játékok futottak rajta szaggatás nélkül, ma már ez lehetetlen. Ha tudtok, segítsetek légyszives.
2012. szept. 6. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Porszívó és win reinstall.
2012. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van kompresszorod akkor ink azt használd vagy lehet kapni sűrített (z)oxigént is. :)
2012. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű tele ment porral és nem tud a proci normál hőfokon dolgozni, ezért a ventilátor állandóan maxon forog mint az őrült. a srácok azt próbálták előttem elmondani, hogy takarítsd ki a gépet. szedd szét, portalanítsd porszívózs ki óvatosan, vagy vegyél flakonos sűrített levegőt. azzal ki tudod fujatni. Aztán tölts le egy takaríto programot amit futtass le. Pl Ccleaner. csinálj töredezettség mentesítést, és nézd meg, hogy vannak-e új illesztőprogramok a hardverekhez, úgymint videókártya, chipkészlet.
2012. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. szept. 7. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!